1. URBAN Care'den armağan bir seri

 2. En sevilen saç bakım ve şekillendirme markası olan URBAN Care'den mükemmel bir set

 3. Durulama gerektirmeyen onarıcı krem

 4. Hava buz gibi

 5. Megastar'ın dünkü konserine URBAN Care ile hazırlandılar ve doyasıya eğlendiler!

  Bu akşam Tarkan konserine kimler geliyor?
 6. Shake shake shake!

  URBAN Care Shake N Repair Milk Treatment onarıcı köpüğü, duştan çıkıp saçlarıma sürerkenki o tatlış sütlü milkshake kokusunu alınca sizinle de paylaşmak istedim.
 7. Kullandığım en iyi dalgalı saç ürünü

  Kesinlikle ağırlaştırmıyor, sönmüyor, sertleştirmiyor, yumuşacık oluyor saçlarım.
 8. Makademya Yağı nedir?

  Neden Urban Care böyle bir seri çıkarmış?
 9. Bugün itibariyle URBAN Care ürünlerini kullanmaya başladım

  Saç köpüğü uzun süredir benimle birlikte
 10. Biotin & Keratin Serisi

 11. URBAN Care Shake N Repair Milk Treatment Onarıcı Köpük

  Kızgın Bodrum kumlarından eve dönüş vaktinin hissettirdiği Pazartesi kaprisine girmemize bir gün varken lezzetli bir sabaha hep birlikte uyanalım istedim ! Bugün blogdan çok şekerli kokular geliyor
 12. URBAN Care Shake & Repair | 7-24 Curl Milk Treatment Mousse

  Bir kadının en değerli ve çekici aksesuarı saçları, sanırım bu konuda hepimiz hem fikiriz Bu yüzden çeşitli bakımlarla saçlarımızı toparlamaya çalışırken, anı kurtarmak için de yıkıcı yöntemler tercih ediyoruz; Mesela saç maşaları ve düzleştiriciler.
 13. URBAN Care Naturals Argan Oil Saç Bakım Serumu

  Merhaba:) Birkaç hafta önce saçlarımı boyattım takip edenler bilirler.Dolayısıyla saçlarım çok yıprandı ve ciddi bir kuruluk problemi yaşıyorum Bu da beni yeni ürünler denemeye itiyor :) Aslında Urban Care'ın kuru saçlar için olan yani Collagen serumunu alacaktım ama Gratisteki kız bu argan yağlı olanı kullandığını ve çok memnun olduğunu söyleyince biraz da argan yağına güvenerek bunu aldım :)
 14. URBAN Care Naturals Argan Yağı Şampuan ve Saç Bakım Serumu

  Genellikle saç yapıma uygun ve memnun edici ürün bulmakta zorlanıyorum. Tester bulup deneme şansı bulabilirsem ne ala. Ama çoğunlukla büyük boy aldığımız şampuan saçımıza istediğiniz gibi bir görünüm veremediğinde kullanılmadan bir kenarda durmak zorunda kalabiliyor.
 15. URBAN Care Intense Keratin Serisi

  Uzun bir süredir kullandığım şampuan, saç kremi ve maskemi tanıtmak istiyorum bu gün sizlere. Bilindiği üzere röfleli aşırı kuru, inatçı, ve oldukça yıpranmış (ben yıpratmaya devam ediyorum neyazıkki) saçlara sahibim. Benim için saç kremleri, serumlar, yağlar, sıvı kremler ekmek, su gibi ihtiyaç ne yazıkki.
 16. URBAN Care Intense Keratin Saç Bakım Serisi

  Ben saçlarım yıpranmış olduğu için pembis seriyi seçtim. (Kesinlikle pembik olduğu için degil sac tipime uydugu ihtiyaçlarımi karsilayacagini düşündüğüm için aldim pembiki ... tama rengi de ilgimi çekmiş olabilir kabul ediyorum l..
 17. URBAN Care Natural's Biotin & Keratin Saç Bakım Şampuanı | Saç Bakım Kremi

  İnstagram hesabımda geçenlerde belirttiğim üzere bir saç bakımı macerasının daha sonuna geldim ve geriye bu keyifli deneyimi sizlere aktarmak kaldı ^^Geçtiğimiz sene sıcak ve samimi sohbet eşliğindeki Down Under lansmanında tanıdığım Selen Kozmetik ekibi bu sene bizi yeniliklerle tanıştırmaya devam ediyor
 18. URBAN Care Natural's Collagen & Keratin Serisi

  URBAN Care Natural's Selen Kozmetik imzasıyla aramıza yeni katılmış bir marka. Saç bakımında yenilikleri seven biri olmam sebebiyle raflarda denk geldiğim ilk anda ilgimi çekmesi ve almam bir oldu. Ben kuru ve mat saçlar için olan Collagen&Keratin serisini tercih ettim. Serinin ilk öne çıkan özelliği yoğun nemlendirme vadetmesi.